تماس با ما

کاربر گرامی، پشتیبانی گردا همه روزه آماده پاسخ گویی به شما می باشد. لطفا به هنگام پر کردن فرم تماس موارد زیر را در نظر داشته باشید:

صاحبان فروشگاه اینترنتی محترم
1. در صورت تمایل به ثبت فروشگاه اینترنتی در موتور جستجوی گردا، لطفا ضمن ثبت درخواست خود از طریق فرم زیر، آدرس اینترنتی وبسایت فروشگاه اینترنتی خود را نیز حتما در قسمت درخواست وارد نمائید تا پس از بررسی وبسایت شما توسط تیم فنی،تعرفه ثبت فروشگاه اینترنتی برای شما ارسال گردد و همکاران ما در اسرع وقت جهت ارائه توضیحات تکمیلی با شما تماس حاصل نمایند. همچنین شما می توانید از طریق همین فرم درخواست درج بنر تبلیغاتی در گردا ارسال نمایید.


کاربران محترم
1. کاربران عمومی گردا پیش از پر کردن فرم زیر، لطفا به صفحه راهنمای گردا مراجعه نمایند. در صفحه راهنمای گردا سعی شده است تا به پرسشهای متداول شما پاسخ داده شود. در صورتیکه پاسخ خود را نیافتید می توان با عضویت در گردا و ایجاد حساب کاربری از طریق سامانه پشتیبانی سوالات خود را مطرح نمایید. در سایر موارد می توانید از طریق فرم زیر با ما ارتباط بر قرار کنید.

2. گردا فروشگاه اینترنتی نمی باشد. جستجوگر گردا، کالاهای موجود در فروشگاههای اینترنتی معتبر کشور را جستجو کرده و به کاربر نمایش می دهد. کاربران گرامی جهت خرید کالای مورد نظر خود هماهنگی های لازم را با فروشگاه ارائه دهنده آن کالا انجام دهید. برای این کار کالای مورد نظرتان را در وبسایت گردا جستجو نموده و پس از یافتن آن کالا بر روی آن کلیک کنید تا وارد صفحه آن کالا شوید. آنگاه بر روی دکمه "لینک فروشگاه" کلیک نموده تا به فروشگاه مربوطه وارد شوید. سپس طبق قوانین و ضوابط آن فروشگاه اقدام به خرید آن کالا نمائید.

فرم تماس با ما