شرایط و قوانین

شرایط و قوانین استفاده از خدمات گردا


کاربر گرامی لطفاًجهت استفاده بهینه از خدمات گردا موارد زیر را مطالعه نمائید.


گردا موتور جستجوگرجهت نمایش کالاهای موجود در فروشگاه های اینترنتی و معرفی فروشگاههای اینترنتی می باشد. گردا نقشی در خرید و فروش های انجام شده ندارد. کلیه خرید و فروش ها، نحوه و روال های حین و پس از خرید از جمله تراکنش های مالی، ارسال و خدمات پس از فروش بر عهده سایت ارایه دهنده محصول بوده و گردا از این بابت مسئولیتی بر عهده ندارد.


ورود کاربران به وب‏‌سایت گردا هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده توسط گردا به معنای آگاه بودن و پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین گردا و نحوه استفاده از خدمات گردامی باشد.


قوانین عمومی
سایت گردا تابع کلیه قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران به خصوص قانون تجارت الکترونیک است لذا نقض هر رفتاری که متضمن نقض هریک از قوانین کشور باشد مجرمانه تلقی میگردد و قابل پیگیری است .

هرگونه تلاش برای برای نفوذ و یا سوء استفاده از سامانه  با  استفاده از ابزار و یا روش های مرسوم و یا غیر مرسوم هک، غیر قانونی بوده و  از طریق مراجع قانونی مورد پیگرد قرار خواهد گرفت.

همچنین شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت گردا به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین گردا  است.


تعریف کاربر عادی
کاربر عادی به شخصی گفته می‌شود که با درج اطلاعات کاربری خود در فرم ثبت نام، نسبت به استفاده از خدمات گردا اقدام نماید.


ارتباطات
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات گردا استفاده می‏‌کنید، به گردا ایمیل زده و یا از طریق فرم تماس درخواست خود را ارسال می نمائید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که گردا به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. ضمنا در مواردی که شما برای ارتباط با گردا شماره تلفن خود را نیز ارسال می نمایید به این معنی است که شما موافقت می کنید که گردا درصورت صلاحدید از طریق تلفن با شما ارتباط برقرار کند.
همچنین جهت اطلاع رسانی خدمات، سرویس‌های ویژه و رویدادها امکان دارد گردا برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.


سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
گردا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
گردا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات گردا، مانند متن، گرافیک، تصاویر، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط گردا جزئی از اموال گردا محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار گردا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای گردا محفوظ می‏‌دارد.

همچنین، اسکریپت‌ها، و خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط گردا نیز در انحصار گردا است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت گردا و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای گردا محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات گردا، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.