درباره ما

گسترش استفاده از اینترنت در سالهای اخیر سبب شده است تا بسیاری از تولید کنندگان و ارایه دهندگان خدمات و کالاهای مصرفی، نسبت به ارایه محصولات و خدمات خود از طریق بستر اینترنت اقدام نمایند.

در این بین گسترش فروشگاه های اینترنتی و تنوع محصولات و قیمت های موجود، سبب گردیده است تا انتخاب بهترین محصول با مناسب ترین هزینه برای کاربران و علاقه مندان خرید های اینترنتی تبدیل به چالشی جدید گردد. از این روی در سامانه گردا تلاش شده است تا با بکارگیری موتور جستجوی هوشمند، اطلاعات مربوط به کالاهای موجود در فروشگاه های اینترنتی معتبر کشور به صورت خودکار جمع آوری شده و بدین ترتیب امکان مناسبی در اختیار کاربران ایرانی قرار داده شود تا با مقایسه اطلاعاتی همچون مشخصات فنی و قیمت کالا ها، محصول مورد نظر خود را در بین فروشگاه های اینترنتی ارایه دهنده، با مناسب ترین قیمت و شرایط مورد نظر بیابند.

در حال حاضر پایگاه داده گردا تمامی محصولات ارائه شده در ده ها فروشگاه اینترنتی پربازدید را تحت پوشش قرار داده که تنوع محصولات موجود بالغ بر 100 هزار قلم کالا می باشد. اطلاعات کالاها شامل قیمت، مشخصات و همچنین محصولات اضافه و یا کسر شده، به صورت روزانه در پایگاه داده گردا به روز رسانی می گردد. این امر این اطمینان را به کاربران گردا خواهد داد که محصول نمایش داده شده در نتایج جستجوی این سامانه در همان لحظه و با قیمت مندرج قابل تهیه می باشد.

توجه به این نکته ضروری است که خدمات گردا برای کاربران سایت رایگان بوده و گردا نقشی در خرید و فروش های انجام شده ندارد. گردا صرفا موتور جستجو و نمایش کالاهای موجود در فروشگاه های اینترنتی بوده و علاقه مندان تهیه محصولات مذکور را به سایت فروشگاه ارایه دهنده هدایت می نماید، کلیه خرید و فروش ها، نحوه و روال های حین و پس از خرید از جمله تراکنش های مالی، ارسال و خدمات پس از فروش بر عهده سایت ارایه دهنده محصول بوده و گردا از این بابت مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.