فیلتر قیمت
از: تومان
تا: تومان


مبدل شبکه و تجهیزات جانبی




لیست مقایسه کالا (0)



Tenda MG100M Multi Model SFP Module

Tenda MG100M Multi Model SFP Module

مشخصات فیزیکی وزن 50 گرم مشخصات فنی استاندارد و پروتکل IEEE 802.3z, CS..

Tenda MG100S Single Model SFP Module

Tenda MG100S Single Model SFP Module

مشخصات فیزیکی وزن 50 گرم مشخصات فنی استاندارد و پروتکل IEEE 802.3z, CS..

نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

پیشنهاد ویژه مقداد آی تی
Tenda MG100S Single Model SFP Module
Tenda MG100S Single Model SFP Module
85,000 تومان
Tenda MG100M Multi Model SFP Module
Tenda MG100M Multi Model SFP Module
88,000 تومان
Tenda S16 16-Port 10 100 Desktop Switch
Tenda S16 16-Port 10 100 Desktop Switch
88,000 تومان
Xiaomi Mi Wi-Fi Mini Wireless Router
Xiaomi Mi Wi-Fi Mini Wireless Router
120,000 تومان
Tenda FH303 Plus Wireless N300 High Power Router
Tenda FH303 Plus Wireless N300 High Power Router
135,000 تومان
Huawei B310 LTE CPE Wireless 4G Modem Router
Huawei B310 LTE CPE Wireless 4G Modem Router
365,000 تومان