فیلتر قیمت
از: تومان
تا: تومان

کابل و سوکت و اسپلیتر و تجهیزات پسیو


لیست مقایسه کالا (0)



کابل 4 زوج استاندارد LANmark-7A S FTP Cat 7A 1000MHz 23AWG LSZH Orange 1000m Reel

کابل 4 زوج استاندارد LANmark-7A S FTP Cat 7A 1000MHz 23AWG LSZH Orange 1000m Reel

وزن:61 گرم رنگ: نارنجی شناسه محصول: N100.371 نشان تجاری: نگزنس :: ‎ Nexans ..

کابل شبکه شیلددار 4 زوجی FTP Cat6 LANmark-6 SF UTP LSZH 500m reel 500m reel LSZH Orange

کابل شبکه شیلددار 4 زوجی FTP Cat6 LANmark-6 SF UTP LSZH 500m reel 500m reel LSZH Orange

وزن:58 گرم رنگ: نارنجی شناسه محصول: N100.632 نشان تجاری: نگزنس :: ‎ Nexans ..

کابل شبکه 4 زوجی UTP Cat6 LANmark-6 U UTP LSZH 500m reel LSZH Orange

کابل شبکه 4 زوجی UTP Cat6 LANmark-6 U UTP LSZH 500m reel LSZH Orange

وزن:43 گرم رنگ: نارنجی شناسه محصول: N100.605 نشان تجاری: نگزنس :: ‎ Nexans ..

D-Link NCB-C6SFGRR-305 Cat6 24AWG SFTP Network Cable Roll 305M

D-Link NCB-C6SFGRR-305 Cat6 24AWG SFTP Network Cable Roll 305M

مشخصات طبقه بندی Cat 6 نوع SFTP طول کابل 30..

D-Link NCB-C6FOBLR-305 Cat6 23AWG FTP Outdoor Network Cable Roll 305M

D-Link NCB-C6FOBLR-305 Cat6 23AWG FTP Outdoor Network Cable Roll 305M

مشخصات طبقه بندی Cat 6 نوع FTP طول کابل 305..

D-Link NCB-C6SGRYR 305 CAT6 SFTP 23AWG Solid 305M

D-Link NCB-C6SGRYR 305 CAT6 SFTP 23AWG Solid 305M

مشخصات طبقه بندی Cat 6 نوع SFTP طول کابل 30..

D-Link NCB-5ESFGRR-305 Cat5E 24AWG SFTP Network Cable Roll 305M

D-Link NCB-5ESFGRR-305 Cat5E 24AWG SFTP Network Cable Roll 305M

مشخصات طبقه بندی Cat 5E نوع SFTP طول کابل 3..

D-Link NCB-C6SGRYR-305-24 Cat6 24AWG STP Network Cable Roll 305M

D-Link NCB-C6SGRYR-305-24 Cat6 24AWG STP Network Cable Roll 305M

مشخصات طبقه بندی Cat 6 نوع STP طول کابل 305..

D-Link NCB-C6SGRYR-305 Cat6 24AWG STP Network Cable Roll 305M

D-Link NCB-C6SGRYR-305 Cat6 24AWG STP Network Cable Roll 305M

مشخصات طبقه بندی Cat 6 نوع STP طول کابل 305..

D-Link NCB-5EFOBLR-305 Cat5E 24AWG UTP Outdoor Network Cable Roll 305M

D-Link NCB-5EFOBLR-305 Cat5E 24AWG UTP Outdoor Network Cable Roll 305M

مشخصات طبقه بندی Cat 5E نوع UTP طول کابل 30..

D-Link NCB-6AUGRYR-305 Cat6A 10G 23AWG UTP Network Cable Roll 305M

D-Link NCB-6AUGRYR-305 Cat6A 10G 23AWG UTP Network Cable Roll 305M

مشخصات طبقه بندی Cat 6 نوع UTP طول کابل 305..

D-Link CAT5E 305 SFTP 24AWG Solid 305M

D-Link CAT5E 305 SFTP 24AWG Solid 305M

مشخصات نوع جک RJ45 طبقه بندی Cat 5E نوع SFT..

D-Link NCB-C6UGRYR-305-LS CAT6 23AWG UTP Network Cable Roll 305M

D-Link NCB-C6UGRYR-305-LS CAT6 23AWG UTP Network Cable Roll 305M

مشخصات طبقه بندی Cat 6 نوع UTP طول کابل 305..

D-Link NCB-5ESGRYR-305-24 Cat5E 24AWG STP Network Cable Roll 305M

D-Link NCB-5ESGRYR-305-24 Cat5E 24AWG STP Network Cable Roll 305M

مشخصات طبقه بندی Cat 5E نوع STP طول کابل 30..

D-Link NCB-5ESGRYR-305 Cat5E 24AWG STP Network Cable Roll 305M

D-Link NCB-5ESGRYR-305 Cat5E 24AWG STP Network Cable Roll 305M

مشخصات طبقه بندی Cat 5E نوع STP طول کابل 30..

D-Link NCB-C6UGRYR-305-24 CAT6 UTP 23AWG Solid 305M

D-Link NCB-C6UGRYR-305-24 CAT6 UTP 23AWG Solid 305M

مشخصات طبقه بندی Cat 6 نوع UTP طول کابل 305..

D-Link NCB-C6UGRYR 305 CAT6 UTP 23AWG Solid 305M

D-Link NCB-C6UGRYR 305 CAT6 UTP 23AWG Solid 305M

مشخصات طبقه بندی Cat 6 نوع UTP طول کابل 305..

ماژول گیرنده و فرستنده DEM-312GT2 1000Base-SX Mini Gigabit Interface Converter

ماژول گیرنده و فرستنده DEM-312GT2 1000Base-SX Mini Gigabit Interface Converter

ابعاد: 30.2x11.9x57.1 میلیمتر نشان تجاری: دی لینک :: ‎ D-Link ..

D-Link NCB-5EUGRYR 305 CAT5E UTP 24AWG Solid 305M

D-Link NCB-5EUGRYR 305 CAT5E UTP 24AWG Solid 305M

مشخصات نوع جک RJ45 طبقه بندی Cat 5E نوع UTP..

کابل آماده Splitter Patch Cord GG45 - 2xEthernet RJ45 Screened LSZH Grey - 1m

کابل آماده Splitter Patch Cord GG45 - 2xEthernet RJ45 Screened LSZH Grey - 1m

رنگ: خاکستری شناسه محصول: N101.2A9CG نشان تجاری: نگزنس :: ‎ Nexans ..

D-Link NCB-C6UGRYR 100 CAT6 UTP 23AWG Solid 100M

D-Link NCB-C6UGRYR 100 CAT6 UTP 23AWG Solid 100M

مشخصات طبقه بندی Cat 6 نوع UTP طول کابل 100..

Nexans N10I004 Cat6 Out Door 50M Network Cable

Nexans N10I004 Cat6 Out Door 50M Network Cable

مشخصات طبقه بندی Cat 6 نوع UTP طول کابل 50 ..

کابل آماده LANmark-7 Patch Cord Cat 7 GG45 4P LSZH-FR SCR Orange - 3m

کابل آماده LANmark-7 Patch Cord Cat 7 GG45 4P LSZH-FR SCR Orange - 3m

رنگ: نارنجی شناسه محصول: N101.239FO نشان تجاری: نگزنس :: ‎ Nexans ..

Knet CAT6 UTP Network Cable 100M

Knet CAT6 UTP Network Cable 100M

مشخصات نوع جک RJ45 طبقه بندی Cat 6 نوع UTP ..

Belden CAT6 UTP Network Cable 305m

Belden CAT6 UTP Network Cable 305m

مشخصات نوع جک RJ45 طبقه بندی Cat 6 نوع UTP ..

ماژول گیرنده و فرستنده DEM-311GT 1000BASE-SX Mini Gigabit Interface Converter

ماژول گیرنده و فرستنده DEM-311GT 1000BASE-SX Mini Gigabit Interface Converter

ابعاد: 30.2x11.9x57.1 میلیمتر نشان تجاری: دی لینک :: ‎ D-Link ..

Belden CAT5 UTP Network Cable 305m

Belden CAT5 UTP Network Cable 305m

مشخصات نوع جک RJ45 طبقه بندی Cat 5 نوع UTP ..

Knet CAT5e UTP Network Cable 100M

Knet CAT5e UTP Network Cable 100M

مشخصات نوع جک RJ45 طبقه بندی Cat 5E نوع UTP..

ماژول گیرنده و فرستنده DEM-211 100BASE-FX Multimode LC SFP Transceiver

ماژول گیرنده و فرستنده DEM-211 100BASE-FX Multimode LC SFP Transceiver

وزن:13 گرم ابعاد: 127x57.9x7.6 میلیمتر نشان تجاری: دی لینک :: ‎ D-Link ..

نمايش 1 تا 30 از 84 (3 صفحه)

پیشنهاد ویژه مقداد آی تی
TP-LINK TL-POE10R PoE Splitter
TP-LINK TL-POE10R PoE Splitter
49,000 تومان
D-Link DSL-30CF Splitter
D-Link DSL-30CF Splitter
5,000 تومان
Tenda CAT6 UTP Patch Cord 3M Network Cable
Tenda CAT6 UTP Patch Cord 3M Network Cable
9,000 تومان
D-Link NCB-C6SFGRR-305 Cat6 24AWG SFTP Network Cable Roll 305M
D-Link NCB-C6SFGRR-305 Cat6 24AWG SFTP Network Cable Roll 305M
1,221,000 تومان
Tenda CAT6 UTP Patch Cord 1M Network Cable
Tenda CAT6 UTP Patch Cord 1M Network Cable
7,000 تومان
D-Link NCB-C6FOBLR-305 Cat6 23AWG FTP Outdoor Network Cable Roll 305M
D-Link NCB-C6FOBLR-305 Cat6 23AWG FTP Outdoor Network Cable Roll 305M
1,210,000 تومان